Gizlilik Politikası

Bu belge, www.yagbezesitedavisi.com web sitesi için çevrimiçi gizlilik uygulamaları ve politikalarını açıklamaktadır.

Bu web sitesinde ziyaretçilerin kişisel verileri toplanmaz ve herhangi bir üçüncü tarafa herhangi bir kişisel veri verilmez. www.yagbezesitedavisi.com ile e-posta yoluyla iletişim kurduğunuzda, doğal olarak, isminiz, e-posta adresiniz ve mesajınızdaki bilgiler tarafımızda olacaktır. Ancak, bu bilgiler sadece mesajınıza yanıt vermek için kullanılacaktır.. İş başvurularındaki bilgiler yalnızca iş başvurusu süreci için kullanılacaktır.

www.yagbezesitedavisi.com güvenli web siteleri sağlamayı amaçlamaktadır, ancak elektronik iletişimin gizliliğini garanti edememekteyiz. İnternet sitelerimizden gelen mesajlar ve e-posta mesajlarımız şifreli değildir. Kamuya açık olmayan hassas bilgileri iletirken bu durumun göz önüne alınması gerekmekte olup, web sitelerinin kullanımı sadece kişinin kendi sorumluluğudur.

Web sitelemizde diğer web sitelerine linkler bulunmakta olup, www.yagbezesitedavisi.com bu sitelerin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden sorumlu değildir. Web sitelerinin özellik ve içeriğini değiştirme hakkı saklı tutulur. Gizlilik Politikası da buna göre değişebilir.

5 Dakikada Yağ Bezesi Tedavisi IDEA'da © 2017 Künye| Gizlilik Politikası | Site Kullanım Koşulları | Anasayfa