Site Kullanım Koşulları

Sayın site ziyaretçisi;
www.yagbezesitedavisi.com web sitesinde bulunan bilgileri, formları, içerikleri, tasarımı ya da kullanım koşullarını istediği zaman değiştirme hakkını gizli tutmaktadır.

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılmış olan hususları anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız:

Bu site içerisinde bulunan hiç bir kod, yazılım veya malzeme kopyalanamaz, çoğaltılamaz, kiralanamaz ve yeniden yayınlanamaz. Başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ve dağıtamazsınız.

Yukarıdakilerden bağımsız olarak sitenin sayfaları yazıcı çıktısı alınarak kişisel olarak kullanılabilir.

Web sitesinin virüs ya da benzeri kötü amaçlı yazılımlar barındırmaması için imkanlar dahilinde gerekli tedbirler alınmıştır. Ancak kullanıcının kendi yazılım ve işletim sisteminde oluşabilecek herhangi bir hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

Site’de veya bu Site’den bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/ veya manevi, menfi ve/ veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı www.yagbezesitedavisi.com ‘un hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Yayınlanan içeriğin kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yol açabileceği zararlardan dolayı yagbezesitedavisi.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Site’ye girmekle site ziyaretçileri yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş ve kabul etmiş addedilecektir. Bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve www.yagbezesitedavisi.com ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak kabul edileceği yagbezesitedavisi.com tarafından beyan ve işbu www.yagbezesitedavisi.com Web Sitesi’ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

5 Dakikada Yağ Bezesi Tedavisi IDEA'da © 2017 Künye| Gizlilik Politikası | Site Kullanım Koşulları | Anasayfa